Sprzedaż nieruchomości to wieloetapowy proces obejmujący zarówno aspekty prawne, kontakt z inwestorami i klientami, jak i nadzór procesu sprzedaży oraz zarządzanie inwestycjami.

Stworzyliśmy dedykowany system CMS, który wspiera firmę w procesie zarządzania i sprzedaży nieruchomości na całej długości procesu usprawniając i automatyzując wiele czynności. Opracowane przez nas rozwiązania pozwalają na łatwe i intuicyjne dodawanie nieruchomości, generowanie zbiorczych oraz indywidualnych zapytań czy tworzenie dedykowanych zestawień, rozliczanie przepływów, umożliwiajż zarządzanie nieruchomościami dla grup użytkowników z różnymi uprawnieniami, zachowanie historii zmian, kategoryzację, organizację i przypisanie transakcji na podstawie wskazanych danych.

Szczególnie interesującym wyzwaniem było stworzenie systemu podpisania umowy wstępnej online oraz możliwości płatności online za pośrednictwem panelu klienta. Dzięki wprowadzonym przez nas rozwiązaniom proces obiegu sprzedaży nieruchomości został usprawniony oraz stał się w intuicyjny.

CSS 3, HTML 5, JavaScript, jQuery, Laravel, PHP, REST API, Vue
Data wykonania:  sierpień, 2022
Powrót